Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz 2018-05-20T17:03:49+00:00
eTürk's Dijital Hizmetler

Hizmetlerimiz ! eTürk’s sizlere neler sunuyor?

Hizmetlerimiz nelerdir? Biz Sadece domain biriktirmiyoruz. Domainleri alıp fahiş fiyatlara satmıyoruz. Alıyoruz, onları geliştiriyoruz, olgunlaşması için bekletiyoruz (Domain/Alan adı yaşı özellikle arama motorları için oldukça önem arz etmektedir. Sizin yıllar sonra oluşturacağınız markanın domaini bizde olması bir nokta da sizin için büyük şans), dijital hizmetler dizisiyle birlikte, Kurumsal kimliklerini oluşturuyor, Pazarlama iletişimlerini yazıyoruz. Dijital pazarlamasını planlıyor, web sitelerini isteğinize bağlı olarak hazırlıyor ve SEO çalışmalarını yapıyoruz. Bütünleşik bu hizmetlerle birlikte firmanıza değer katıyoruz. Yatırımlarınızı değerli kılıyoruz. Hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz - Dijital Hizmetler

Unutulmaması gereken hususların başında daima ticaretin tek taraflı yapılmadığı gelmelidir. Ticaret tüketici, satıcı ve üretici üçgeninde ya da kimi zaman markaların doğrudan satışlarını üstlendikleri mağazaları tarafından sağlanıyor. Ülkemizde üretim konusunda her ne kadar son yıllarda büyük atılımlar yapılmış olsa da bunlar belirli sektörleri geçmemiştir. Kulaktan dolma bilgilerle yapılan atılımlar ise çoğu zaman firmalara büyük maddi problemler doğurmakta ve çoğu girişimcinin ise canını yakmaktadır. Doğru olan yapılacak olan yatırım konusunda daima ve daima alanında uzman personel, alanında uzman danışmanlarla yürümektir. Zira Dünya da yapılan en büyük hatalar ise özellikle ticarette bulunan fikirlerin doğru geri bildirimlerinin alınmaması ile birlikte oluşturduğu hayal kırıklıkları ve bunun maddi geri dönüşüdür.

Tüm bu problemleri yaşamamak adına adımları daima daha sağlıklı ve güçlü atabilmek için profesyonel ekiplerle çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Domain, Dijital Pazarlama, E-Ticaret, Görsel İletişim, Marka ve Marka İletişimi konularında sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

  • İkinci El Domain / Alan adı alım-satımı

  • Marka Danışmanlığı

  • Dijital Pazarlama Danışmanlığı

  • E-Ticaret Danışmanlığı

  • Medya Planlama Danışmanlığı

  • SEO Danışmanlığı

  • Görsel İletişim

Sırasıyla eklenecek olan yazılarımız!

Bizi takip edin..

Bizden haber almak tüm konulardan anında haberdar olmak için katılın.

Ticari kariyeriniz için danışmanlık yapıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Phone: 0850 886 47 40

Mobile: 0542 527 47 40

Web: eTürk's ©2018

Son Yazılar