Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-05-09T20:01:42+00:00
eTürk's

Etürk’s e Merhaba! Sektöre giriş, misyon ve vizyon

eTürk’s kimdir? Sorusundan önce, ne zamandır? Sorusuna cevap verelim. Profesyonel olarak Dijital sektöre giriş 2006 senesi ile başlamıştır.

eTürk’s burada!

O dönemlerde hiç birşey bu kadar kolay değildi. Bizleri uyaran sistemler ya da çalışmalarımızı kolaylaştıran yazılımlara ulaşmak bu kadar kolay değildi. Bizler sektörün gelişim sürecini yaşayarak öğrendik. Dijital Pazarlama alanı bizim kendimizi geliştirme sürecimizle doğru orantılı olarak gelişti. Google ya da diğer arama motorları kendilerini bu kadar geliştirirken biz olaya seyirci kalamazdık. En çok diğer firma ya da kuruluşlardan bizi ayıran noktamız ise kitaplardan ya da okullarda bunu öğrenmemiş olmamızdır. Google PageRank dönemiyle birlikte başlayan SEO çalışmalarını görerek SEO çalışmalarının buralara geldiğinin tanıklarıyız ve Dijital Pazarlamanın adeta yaşayan kanıtlarıyız. 2018 itibariyle eTürk’s adını aldık ve devam ediyoruz.

İddialı konuşmaları bir kenara bırakırsak bu konuda başarılı olup olmadığımızı hep birlikte yaşayacağız bugün itibariyle açılışını verdiğimiz sitemizin Dijital Pazarlama konusunda ki başarısını hep birlikte göreceğiz. Firmalarınızın marka kimliklerini inceleyerek onları da hak ettikleri değeri gösterecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Eksik oldukları her alanda gerekirse logo tasarımınıza, marka konumlandırmanıza, medya planlamanıza tümü ile elden geçirebilecek, ticaretteki sınırınızı birlikte belirleyeceğiz. Bölgesel, Ulusal ya da Uluslararası…

Hizmetlerimizi incele!

Bizden haber almak tüm konulardan anında haberdar olmak için katılın.

Ticari kariyeriniz için danışmanlık yapıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Phone: 0850 886 47 40

Mobile: 0542 527 47 40

Web: eTürk's ©2018

Son Yazılar