Değerlendirme

/Değerlendirme
Değerlendirme 2018-05-26T07:30:37+00:00

1. Domainler / Alan adları ölmesin!

Başlıyoruz değerlendirme nedir? Ne yapıyoruz. Her türlü domaini /alan adını değerlendiriyoruz! Gibi bir cümle kurmuyoruz. Lakin onların gönlümüz onların ölmesinden yana değil!.

Domain Değerlendirme!

Örneğin bir iş yeri kurdunuz, güzel bir isminiz var. Kendinizce herşeyi doğru yaptığınızı düşündünüz ama işler istediğiniz gibi gitmedi. İki yıl sonra iş yerinizi kapatıyor, yeni bir kariyere yelken açıyorsunuz. İşyerinizde bulunan ürünleri, ekipmanları, demirbaşları bir spotçuya satıyorsunuz. Biz de diyoruz ki domaininizi de bize gönderin. İnceleyelim, araştıralım, ederini, tutarını, değerini bulalım ve sizden domaininizi de biz satın alalım. Bizce üç taraf için de karlı bir anlaşma olacaktır bu durum. Ya da hepsinden öte, bir projeye başlamak istediniz ama bir türlü başlayamadınız ve hevesiniz kaçtı. Gönderin domainini potansiyelini inceleyelim, araştıralım, domaininizi değerlendirelim ve size teklifimizi sunalım. Kabul ederseniz ikinci el domain olarak satın alalım. Domain değerlendirme ‘ye başlayalım

Hadi başalayalım!

2. Domain Gönderme

Hiç birşey Dünyanın sonu değil! Önümüzde ki projelere bakacağız…

Domain değerlendirme işi kafanıza yattıysa eğer o zaman aşağıda bulunan formu kullanarak ya da domain@eturks.org adresine bilgilerini, domain adını, iletişim bilgilerinizi göndererek işleme başlayalım. Korkmayın kimseden faydalanma çabasında değiliz. Makul değerlerde domain satın alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Kimseyi kırmadan, domaini öldürmeden, bir sonra ki satın almak isteyeni de üzmeden bu işlemi gerçekleştireceğiz. Unutmayalım ki biz sadece aracıyız. Vermiş olduğumuz rakamlar bir sonra ki ikinci el domain ‘i satın alacak olan kişiyi ya da kurumu düşünerek iki tarafında çıkarına olacak rakamlarda teklifler veriyoruz.

Kararınızı verdiniz mi?

3. İkinci el domain

Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş. Bizler ikinci el domainlere fahiş fiyatlar isteyen kişilere anlam veremiyoruz!

Elbette ki herşeyin bir ederi var! Domain / Alan adı için de domain değerlendirme kriterleri mevcuttur. Bir domain 1.000.000$ edebilir! lakin bunun için belirli şartlar mevcut. Domain kaç harften oluşuyor? En önemlilerinden bir tanesi domain kısa mı? 3 harfli bir domaininiz varsa eğer define bulmuş gibi hissetmeniz çok normal gibi gözükebilir ama bunun da belirli durumları var. Domain global mi? Yerel mi? Domain dili bu konuda çok önemli dili ingilizce ise ve bir fiili içeriyorsa ve aynı zamanda kısa ise işte o zaman gelsin milyon dolarlar. Lakin domaininiz ne olduğunu henüz bilmiyorsa örneğin elimizde olan bir domain Medyasports.com ‘u ele alalım. bu domain değerli bir domain değildir. Türkçe mi? İngilizce mi? daha ne olduğuna o da karar verememiş. Bu domaine eğer doğru proje yapılabilirse o zaman belki on bin liraları görebilir o da belki!

Başarıya Gidiyoruz!

4. İkinci El Domain Gönderme!

Tüm aşamaları geçtik, konuyu anladık. Sıra geldi gönderme işine. Domain değerlendirme başlasın

Evet artık kararınızı verdiyseniz gönderme işlemine başlayalım. Yeni başlangıçlar gelsin, yeni umutlar yeşersin. Kim bilir belki birkaç sene sonra aynı ismi bir başkasında başarılı olmuş görürsünüz. 🙂 Bunu düşününce tereddüt ediyorsanız. Bu gönderme işlemini şimdilik erteleyelim. Unutmayalım ki bu işin geri dönüşü yok! Pişmanlıklar yaşamanızdansa biraz daha beklemenizde fayda var. Biz daha buralardayız! Bugün olmadıysa bile ileride bir gün karar verirseniz tekrar bekleriz! Domain değerlendirme ‘yi sonlandırabilirsiniz.

Gönderiyorum!

Profesyonel Domain Değerlendirme İşlemine başlıyorsun!

Çok az kaldı, en kısa zamanda size dönüş yapacağız. Yazılı dönüşleri telefonla da irtibata geçerek bildiriyoruz. Tüm işlemler yazılı devam ediyor.

Bizimle İletişime Geçin

Phone: 0850 886 47 40

Mobile: 0542 527 47 40

Web: eTürk's ©2018

Son Yazılar